با پیجو متفاوت از همیشه در میان رقیبان خود دیده شوید.

وب سایت تبلیغاتی پیجو با اهداف منحصر به فرد معرفی و ارائه خدمات تبلیغاتی برای بهترین و محبوب ترین برندها طراحی و آماده ارائه خدمات می باشد. از اهداف مهم این وب سایت می توان به این نکته ظریف اشاره کرد که هر شخص حقیقی یا حقوقی که خواهان ثبت آگهی خدمات خود در این وب سایت باشد، باید دارای شرایط مورد نظر و تابع قوانین لازم الاجرا در وب سایت باشد. اولین و مهمترین شرط ورود به این وب سایت، داشتن اصالت ارائه خدمات توسط شخص حقوقی یا حقیقی مورد نظر می باشد که هنگام ارسال فرم ثبت آگهی باید در پیوست فرم ارسالی نیز باشد، در غیر این صورت از ورود خدمات به جمع مجموعه های حاضر در پیجو ممانعت به عمل خواهد آمد. تمامی آگهی های مورد تایید تابع قوانین حاکم در وب سایت پس از اکران در وب سایت توسط بینندگان محترم نظزخواهی شده و آگهی هایی که نسبت به دیگر آگهی ها از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند در بخش محبوب ترین آگهی ها نیز اکران خواهند شد.
اشخاص حقیقی یا حقوقی که با موفقیت آگهی خود را در پیجو به ثبت رساندند می توانند در قسمت فروشگاه آنلاین وب سایت که شامل محصولات متنوع از دیگر رقبا و برندها می باشد تعدادی از محصولات خود را نیز برای فروش ارائه دهند. به عبارتی در پیجو هم فابلیت مشتری بودن و هم قابلیت فروشنده بودن برای اشخاص حقیقی یا حقوقی تدارک دیده شده است.
قابلیت نمایش تعدادی عکس و فیلم از خدمات مشتری در پیوست ثبت آگهی نیز وجود دارد.
این وب سایت تبلیغاتی دارای محصولات خدماتی متنوع در امر تبلیغات در فضای مجازی می باشد. که ثبت کننده آگهی این محصولات را می تواند به آگهی خود اختصاص داده، و محصولات مرتبط خود را با استفاده از خدمات معرفی شده در سایت به مشتریان خود ارائه دهد. اولین قابلیت خدماتی سایت برای یک مشتری عضویت در سایت و ثبت آگهی خود جهت تبلیغات خدمات قابل ارائه مشتری در میان برترین و بهترین محصولات رقبای خود است. یکی از مهمترین قابلیت های نمایش تبلیغات توسط سایت پیجو این است که در زمان جستجوی مشتری به دنبال خدمات مورد نظر خود با توجه به شعاع قرارگیری خدمات آگهی اکران شده به مشتری نمایش داده می شود. با این حال مشتری به نزدیک ترین شعبه ارائه خدمات دسترسی پیدا می کند.
نمایش در ستون کناری سمت چپ و هم قابلیت نمایش در پایین صفحه را توسط ابزارک های مخصوص به خود دارند.
این آگهی بدون آگهی مشابه می باشد بدین معنی که در مجموعه این آگهی یعنی مجموعه پیجو آگهی دیگری وجود ندارد. آگهی های مشابه هم در ستون کناری و هم در پایین صفحه از طریق ابزارک مخصوص به خود می توانند به نمایش گذاشته شوند. و در صورتی که آگهی مشابهی موجود نباشد متن عدم وجود آگهی مشابه نمایش داده می شود.

بنابراین پیجو با خدمات متنوع تبلیغاتی فقط و فقط به متفاوت دیده شدن شما از رقبا می اندیشد.